קינזיו טייפ

 
 
 
קינזיו טייפ - לטיפול בבעיות שלד ושרירים
 
 
סליל מדבקות קינזיו טייפ עשוי 100% כותנה ותפקידו לעזור לטיפול בבעיות שלד, שרירים ורקמות החיבור. זהו סליל בעל מבנה קלאסי ונוח הנשאר על הגוף במשך מספר ימים ברצף. הוא עמיד במים ומבטיח תוצאות אופטימאליות תוך זמן קצר.

שיטת הטיפול עם מדבקות מן הסוג הזה מיועדת לטווח רחב של גילאים. בשיטה הזו מדביקים את האגד האלסטי על איזורים כואבים ותוך כדי מתיחת המדבקות מפחיתים את כאבי השרירים והגידים.
 
 
 
מדבקות קינזיו טייפ לטיפול בבעיות שריר ושלד - מרכז הפיזיותרפיה
 
 
 
 
מטרת השיטה היא להפחית כאבים הנובעים מהרקמה הרכה:

  • השרירים
  • הגידים
  • הרצועות
  • הפאשייה
  • הקפסולה המפרקית
 

כיצד פועל הקינזיו טייפ?

 
 
העובדה שמדובר באגד אלסטי עשוי 100% כותנה תורמת ליעילותה של שיטת הקינזיו טייפ. בד הכותנה יכול להימתח עד 150%, כמו טווח האלסטיות של העור. הוא מיוצר בצורה המדמה את המבנה המולקולרי של העור, כך שעל פי הרציונל יכולים המטופלים לשנות את מתח העור ולפיכך גם את מתח השרירים.

קינזיו טייפ מגדיל את החלל בו נעים הנוזלים בשכבה החוץ-תאית, מעודד זרימה לימפטית ויוצר ניוד מהיר של מולקולות נוזלים.

הטיפול עם קינזיו טייפ מתבצע רק לאחר בדיקות מקדימות. מטרת הבדיקות היא לעזור באבחון מוקדם של המטופל ולזהות את התסמינים או הבעיות שלו. בנוסף, הבדיקות מסייעות בהתאמת אפליקציות קליניות לסיוע למטופל בטווח הקצר והארוך. יש לציין כי הדבק על הסליל הוא אקרילי רפואי ולכן הוא רגיש לחום ואף אינו מעורר תגובות אלרגיות.
 
 
 
כיצד פועל הקינזיוטייפ - מרכז הפיזיותרפיה
 
 
 
 
המומחים של מרכז הפיזיותרפיה ירושלים ישמחו להסביר לכם על שיטת קינזיו טייפ ועל המשמעויות שלה. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם נציגי המרכז ולתאם תור כדי לטפל בבעיות גב או שרירים.

קראו כבר עכשיו את המאמרים והטיפים המופיעים באתר, בררו על ההבדלים בין הטיפולים השונים ותוכלו להשאיר פרטים באמצעות הטופס הייעודי בצד שמאל למעלה.