מדרסים

 

מדרסים ביומכניים

 
 
היתרון הגדול ביותר של מדרסים ביומכניים הוא שניתן לייצר אותם בהתאמה אישית. אלו מדרסים עשויים מחומרים חצי קשיחים ולכן הם מועדפים על ידי מגוון גדול של קהל יעד. צעירים, מבוגרים, ספורטאים וגם מי שעוסק בפעילות גופנית שגרתית יכולים להשתמש במדרסים הללו כדי להבטיח מנח נכון של הרגל. המדרסים מונעים כאבי גב והם נבנים לפי תבנית של כף הרגל.

החומרים העיקריים הנמצאים בתוך המדרסים הם פוליפרופילן וסיבי פחמן ולכן הם ניתנים להתאמה עבור כל סוגי הנעליים ולכל מטרה.
 
 
המטרה העיקרית של מדרסים מכל סוג היא לספק תמיכה אורתופדית מתאימה לכפות הרגליים. תמיכה כזו מבטיחה יציבה של הגב ומונעת כאבי שרירים וצוואר. מעבר לכך, המדרסים מצליחים להפחית ולמנוע כאבי ברכיים וגב. תבנית הגבס עבור ייצור המדרסים נלקחת בשכיבה ורק לאחר מכן היא נשלחת לביצוע במעבדה משוכללת.
 
מדרסים ביומכניים
 

כיצד משנים המדרסים הביומכניים את התנועה של הרגל?

 
 
כדאי לזכור כי מדרסים ביומכניים משנים את התנועה של הרגל וכאן למעשה טמונה הייחודיות שלהם. כמעט לכל מדרס איכויות ביומכניות ברמה כזו או אחרת, אולם מדרסים קשיחים מפלסטיק מצליחים להציב רף חדשה בכל הנוגע להתאמה וליעילות. המדרסים לא מומלצים רק עבור בעלי כף רגל קשיחה המתאפיינת בחוסר תנועתיות, אך הם בהחלט מתאימים למטופלים כגון:

  • בעלי כף רגל המאופיינת בגמישות יתר.
  • לקוחות כבדים ובעלי משקל גבוה.
  • מטופלים עם חוסר יציבות או תהליכי שחיקה בפרקי כף הרגל המרכזית או האחורית.
  • מטופלים בעלי דפורמציה גבוהה אך גם גמישה.
 
 
במרכז הפיזיותרפיה ירושלים מכירים היטב את השיקולים סביב התאמת מדרסים ביומכניים. לרשותנו צוות של אנשי מקצוע מוסמכים וניסיון של שנים רבות.
 
מדרס ביומכני
 

 

מדרסי Biothotic

 
 
 
 
מדרסי Biothotic פותחו בארצות הברית על ידי צוות של מדענים המתמחים בביו-מכניקה של הרגל. מדרסים אלו נחשבים מהפכניים וייחודיים וזאת בשל סיבות שונות:

ראשית, המדרס הוא פריצת דרך מדעית והוא רשום כפטנט בלעדי. זהו המדרס היחיד מסוגו בעולם והוא מותאם לכף הרגל באופן אישי ודינאמי. המדרס מוכנס אל תוך הנעל ומבטיח יעילות אופטימאלית.
 
 
 
 
 
 
 
 

שנית, רק עם מדרסים אלו ניתן לחוש את השיפור ולנצל את היתרונות תוך דקות ספורות מתום ההכנה.

שיטת העבודה והייחודיות של המדרסים מבוססת על מספר עקרונות שכדאי להכיר:

א. חומר גלם - מדרסי Biothotic מיוצרים מחומר פולימרי מיוחד. החומר מוכנס למדרס בעת ייצורו מאפשר עמידות לאורך זמן. בנוסף, עם הזרקת מים לתוך המדרס מצליח הפולימר לייצר תגובה כימית הגורמת לקציפה.

ב. הכנסת המדרס – בשלב השני מכניסים את המדרס המוקצף אל תוך נעלו של המטופל. כאשר הרגל מונחת בתוך הנעל ועל גבי המדרס, קל יותר לבצע התאמה מדויקת לכף הרגל.

ג. גיבוש התרכובת – תהליך גיבוש התרכובת של המדרסים אורך 4 דקות ובסיומו נבנית תמיכה אנטומית מושלמת. תמיכה זו היא עבור כף הרגל ולכן היא משפיעה על עמוד השדרה, השרירים, העצמות והמפרקים לתמיד.
 
 

מה המטרות העיקריות של מדרס הBiothotic ?

 
מדרסי Biothotic משפרים גורמים כגון:
  • יציבה לקויה
  • תפקוד מפרקי הרגל או השרירים
  • עמידות וסיבולת הגוף במהלך פעילות ספורטיבית ומאמץ
  • שיפור תחושת הנוחות בריצה, הליכה ועמידה ממושכת
לסיכום, מדרסים הם כיום חלק בלתי נפרד מארגז הכלים העומד לרשות רופאים ומומחים בתחום האורטופדיה או הפיזיותרפיה.
 

 
אנחנו במרכז הפיזיותרפיה ירושלים מכירים היטב את היתרונות של מדרסים ומזמינים אתכם להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים.

קראו את המאמרים באתר וצרו קשר עם אחד הנציגים כדי לזמן תור:
072-3225662 או השאירו פרטים בטופס בצד שמאל