מדרסים ביומכניים

 
 
היתרון הגדול ביותר של מדרסים ביומכניים הוא שניתן לייצר אותם בהתאמה אישית. אלו מדרסים עשויים מחומרים חצי קשיחים ולכן הם מועדפים על ידי מגוון גדול של קהל יעד. צעירים, מבוגרים, ספורטאים וגם מי שעוסק בפעילות גופנית שגרתית יכולים להשתמש במדרסים הללו כדי להבטיח מנח נכון של הרגל. המדרסים מונעים כאבי גב והם נבנים לפי תבנית של כף הרגל.

החומרים העיקריים הנמצאים בתוך המדרסים הם פוליפרופילן וסיבי פחמן ולכן הם ניתנים להתאמה עבור כל סוגי הנעליים ולכל מטרה.
 
 
המטרה העיקרית של מדרסים מכל סוג היא לספק תמיכה אורתופדית מתאימה לכפות הרגליים. תמיכה כזו מבטיחה יציבה של הגב ומונעת כאבי שרירים וצוואר. מעבר לכך, המדרסים מצליחים להפחית ולמנוע כאבי ברכיים וגב. תבנית הגבס עבור ייצור המדרסים נלקחת בשכיבה ורק לאחר מכן היא נשלחת לביצוע במעבדה משוכללת.
 
מדרסים ביומכניים
 

כיצד משנים המדרסים הביומכניים את התנועה של הרגל?

 
 
כדאי לזכור כי מדרסים ביומכניים משנים את התנועה של הרגל וכאן למעשה טמונה הייחודיות שלהם. כמעט לכל מדרס איכויות ביומכניות ברמה כזו או אחרת, אולם מדרסים קשיחים מפלסטיק מצליחים להציב רף חדשה בכל הנוגע להתאמה וליעילות. המדרסים לא מומלצים רק עבור בעלי כף רגל קשיחה המתאפיינת בחוסר תנועתיות, אך הם בהחלט מתאימים למטופלים כגון:

  • בעלי כף רגל המאופיינת בגמישות יתר.
  • לקוחות כבדים ובעלי משקל גבוה.
  • מטופלים עם חוסר יציבות או תהליכי שחיקה בפרקי כף הרגל המרכזית או האחורית.
  • מטופלים בעלי דפורמציה גבוהה אך גם גמישה.
 
 
במרכז הפיזיותרפיה ירושלים מכירים היטב את השיקולים סביב התאמת מדרסים ביומכניים. לרשותנו צוות של אנשי מקצוע מוסמכים וניסיון של שנים רבות.
 
מדרס ביומכני
 
השאירו פרטים בטופס יצירת קשר או חייגו אל נציגי המרפאה כדי לזמן תור:
073-7841919