טיפול בעקמת

 

עקמת היא תופעה פיזיולוגית ההופכת רווחת יותר בשנים האחרונות


העולם המודרני, יצר הקלה משמעותית ומידית על חייהם של בני אדם. במקום העבודות המפרכות והפיזיות שפעם נהגנו לעשות, כיום רוב העבודות מבוצעות מחדר ממוזג בישיבה למול מחשב. במחשבה ראשונה, היה נראה כי השינוי יוביל לשיפור במצב הגב והיציבה שלנו, אך לא כך הדבר. כיום, הולכת ורווחת התופעה של עקמת. הישיבה הממושכת הולכת ומתבררת כהרסנית במיוחד ליציבת הגב שלנו, וחוקרים רבים סבורים כי העלייה המטאורית בכמות המקרים של עקמת, תוך ירידה מתמדת בגיל ההופעה של המחלה, נובעים ממנה.עקמת הינה בעיה בעלת בסיס גנטי כמו גם השפעה משמעותית של אורך חיים. הבעיה מתבטאת בנטייה של עמוד השדרה מהמנח הישר שלו לאחד הצדדים. עקמת היא בעיה אורטופדית שניתנת לטיפול באמצעות ספורט וביצוע תרגילים פיזיותרפיים באופן קבוע.
 
טיפול בעקמת - מרכז הפיזיותרפיה
 
 

שלבים לטיפול בעקמת באמצעות פיזיותרפיה

 

  • אבחון: אבחון סופי של עקמת נעשה בעזרת צילום CT אך ניתן בהחלט לבצע אבחון מקדים באופן עצמאי. סימנים לעקמת כוללים חוסר אחידות בגובה הכתפיים, או בנקודה אליה מגיעות הידיים, כאבי גב, ישיבה עקומה ועוד.
  • טיפול בעקמת: טיפול בעקמת נעשה כמעט תמיד ללא התערבות כירורגית למעט מקרים קיצוניים. פיזיותרפיה הינה תרופה טובה לעקמת, ומומחים לנושא יוכלו לסייע לשיפור הדרגתי של המצב.
 
 
 

מרכז הפיזיותרפיה ירושלים מציע טיפול בעקמת

 
מרכז הפיזיותרפיה ירושלים מציע טיפול בעקמת ברמת יעילות גבוהה. עובדי המרכז הינם מיומנים ביותר ובעלי ניסיון של שנים ארוכות בטיפול יעיל במקרי עקמת. עובדי המרכז הינם לכן מוקדי ידע בתחום, ומעניקים את השירות הטוב ביותר לקהל הלקוחות.