טיפול בכאבי גב

 
כאבים מעיקים שקשה לחיות איתם
אף אחד לא אוהב להרגיש כאב בטח שהוא לא מתמשך וכרוני. יש כאבים במקומות פחות נוראיים ויש מקומות שיותר קשה לשאת בהם את הכאב וכבי גב ללא ספק נמנים על הכאבים המציקים ביותר מכמה סיבות. ראשית, מדובר בכאבים ממקומות לא ברורים. לא תמיד אפשר להצביע נקודתית איפה האזור הכאוב וגם אי אפשר לדעת ממה הוא נוצר בדיוק. אלו כאבים מתמשכים שנוצרים במשך תקופה מאומצת אך יכולים להיווצר מתנועה אחת לא נכונה ואי שחרור של השרירים בצורה מתמשכת ימים או שבועות לאחר מכן.
 
טיפול בכאבי גב - מרכז הפיזיותרפיה
 
 

כאבים שמשפיעים על תפקוד כל הגוף

 
כאבי גב בעייתיים מאוד בגלל סיבה נוספת, הם משפיעים על תפקוד כל הגוף. טיפול בכאבי גב צריך להיות מיידי כיוון שבכל פעילות שאתם עושים פשוטה ככל שתהיה, אפילו הליכה או קימה מהכיסא יכולה להתלוות לכאבים עזים. ברגע שאפילו בישיבה כואב לכם ולא נוח לכם אפילו לשכב אתם מבינים שהכאבים עמוקים והטיפול חייב להגיע במהרה.
 
 
 

טיפול בכאבי גב: כך תעשו את זה נכון

 
  • טיפול בכאבי גב מתחלק לכמה וכמה שיטות כאשר אתם יכולים לבור את השיטה המתאימה לכם. הטיפול התרופתי תמיד קיים בעולם אך מי שרוצה טיפול טבעי יכול לקבל אותו. שימוש במשככי כאבים רק יפתרו לכם את הבעיה לזמן הקצר אך לטווח הארוך הבעיה תהיה חייבת להיפתר באופן שישחרר את האזור מהכאב ולכן צריך גם להבין מהי הבעיה. אם מדובר בכאבי שירים שהגיע מפעילו מאומצת כמו הרמת משאות כבדים צריך להפסיק איתה תוך כדי הטיפול כדי לייעל את התוצאות שלו.
  • טיפולי פיזיותרפיה הם הטיפולים שמשיגים תוצאה טבעית לחלוטין ולכן היא התוצאה הטובה ביותר. היא לא תלויה בשום כדור ובשום תכשיר שמרחתם, אלא רק בפעילות שאתם הענקתם לגוף שלכם על ידי הדרכה מפיזיותרפיסט מוסמך. כאבי גב הם כאבים כוללים והטיפול בהם צריך להיות עדין ורגיש. ניתן לבצע תרגילי פיזיותרפיה בקופת החולים וניתן לבצע אותם בבית בלי עזרים כלל אך עזרים כמו חבלי גומי, כדורים מתנפחים ועוד אביזרים שאפשר למצוא בקופת החולים יכולים לסייע מאוד.
  • טיפול בכאבי גב יכול להינתן בצורה די יעילה על ידי טיפולים אלטרנטיביים. טיפולים אלו כמו רפואה סינית יכולים להיות פתרון מעולה לכאבים ואם אף שיטה אחרת לא עזרה או יכול להיות שדווקא דיקור סיני או עיסוי מסוים יעזרו לשחרר את הכאב.
 

מרכז הפיזיותרפיה ירושלים תמיד כאן בשבילכם

 
מרכז הפיזיותרפיה בירושלים הוקם בשנת 1984 כדי לעזור לאנשים רבים לפתור את הבעיות הקשות והכרוניות של כאבי עצמות וכאבי שרירים שמלווים אותם תקופה ארוכה. אנחנו כאן כדי לספק לכם איכות חיים אחרת, לשפר את המצב הקיים ולתת לכם ליהנות ממקסימום פוטנציאל שיפור התנועה שלכם על ידי פיזיותרפיה איכותית ומקצועית עם מיטב המומחים והפיזיותרפיסטים. לכל בעלי המקצוע אצלנו השכלה אדמית ורישיון לעבוד מטעם משרד הבריאות ואתם יכולים לדעת שאתם בידיים טובות.