טיפול בגלי הלם

 
 
טיפול באמצעות גלי הלם - מרכז הפיזיותרפיה
 
 
 
לאורך ההיסטוריה נעשו ניסיונות למזער את אי הנעימות והכאבים הכרוכים באי אלו פרוצדורות רפואיות. אחת מטכניקות הטיפול האורתופדיות המתקדמות ביותר, המביאות לשיפור משמעותי במצבו הרפואי של המטופל מצד אחד ומסבות לו מינימום של חוסר נוחות או כאבים מצד שני, היא שיטת הטיפול בגלי הלם.

שיטה זו מסייעת למטופלים להתמודד עם מגוון רחב ביותר של בעיות וכאבים במערכת השרירים והשלד
 
 
 
 

טיפול בגלי הלם ללא זריקות, תרופות או ניתוח

 
טכניקת הטיפול בגלי הלם משמשת לטיפול במגוון רחב של בעיות אורתופדיות; מקרים של הסתיידות ודלקות בכתפיים, דורבן בעקב כף הרגל, דלקת בגיד אכילס, "מרפק טניס", נקודות "טריגר" בשרירים ועוד. בכל הבעיות הנ"ל נהוג היה לטפל בעבר, לפני פיתוח הטכניקה המהפכנית, באמצעים פולשניים שהסבו למטופל לעיתים קרובות כאבים ואי נוחות.
 

כיצד מתנהל הטיפול בגלי הלם?

 
הטיפול בגלי הלם מתבצע באמצעות ציוד רפואי מיוחד שמסוגל לייצר גלי קול בתדר גבוה המשודרים באופן ממוקד ישירות לאזור הפגוע בגוף. במהלך הטיפול מצמיד הפיזיותרפיסט את היחידה שפולטת את הגלים ישירות לאזור הפגוע וגלי ההלם מביאים להתפוררות של ההסתיידות ברקמה הפגועה, לעידוד צמיחה של כלי דם חדשים באזור ולהאצת זרימת הדם. הטיפול מבוצע באופן חיצוני ולא פולשני ותדירות הטיפולים נעה בין אחת לשבוע לאחת לשלושה שבועות לכל הפחות.
 

יתרונות השימוש בגלי הלם

 
מאחר ומדובר בטיפול שאינו כרוך בשימוש בזריקות, הרי שניתן לטפל באמצעותו גם בילדים ובכל אדם הנרתע מזריקות באופן מיוחד.

  • הטיפול אינו כולל שימוש בתרופות ולפיכך אינו כרוך בסיכון לתופעות לוואי.
  • במקרים רבים, השימוש בגלי הלם מאפשר לחסוך את הצורך בניתוח.
  • משך הטיפול קצר מאוד ולרוב הוא מסתיים תוך 15-20 דקות לכל היותר. הטיפול מעניק מענה ממוקד לבעיות אורתופדיות ואינו משפיע על אזורים אחרים בגוף, בניגוד למגוון טיפולים אחרים
  • ההשפעות החיוביות של הטיפול באות לידי ביטוי ימים ספורים לאחר תחילת סדרת הטיפולים ולרוב, ניתן להגיע תוך מספר פגישות טיפוליות להחלמה מלאה. כמו כן, המטופל לא נדרש להישאר בהשגחה לאחר הטיפול ויכול להשתחרר לביתו מיד עם סיומו.
 

אנשי המקצוע הממתינים לכם במרכז הפיזיותרפיה ירושלים

 
במרכז הפיזיותרפיה ירושלים מרוכזים תחת קורת גג אחת אנשי מקצוע המגיעים מתחומים שונים, הנוגעים באופן ישיר או עקיף בתחום הפיזיותרפיה.

כך למשל תוכלו למצוא במרכז את:

  • ניקול לוי, פיזיותרפיסטית מוסמכת המתמחה בשיקום ריאתי, אוסטיאופתיה, שיקום נוירולוגי, תרפיה מנואלית ואקופנקטורה לטיפול בכאב.
  • שרון כץ, רפלקסולוגית בכירה שמתמחה בטיפול בבעיות עיכול, סינוסיטיס ובעיות בזרימת הדם.
  • דניאל קרסנטי, פיזיותרפיסט מוסמך המתמחה בבעיות במפרק הלסת, בפגיעות ספורט, בשיקום אורתופדי ועוד רבים אחרים.

הציוד בו נעשה שימוש במרכז הינו ציוד מתקדם ועדכני. הטיפול בגלי הלם מתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים הפועלים תחת רישיון משרד הבריאות. במידה וברצונכם לקבל מידע מקצועי נוסף ולהתרשם ממגוון הטיפולים המוצעים במרכז באפשרותכם ליהנות משלל המאמרים המופיעים באתר.

הזמינו תור עוד היום בשיחת טלפון אחת לטלפון 072-3225662 או השאירו פרטים בטופס "צור קשר" באתר ואנשי המקצוע של המרכז ישובו אליכם בתוך זמן קצר.