התאמת מדרסים

 
מדרסים, כידוע, נועדו למנוע כאבים רבים. לטענתם של רופאים רבים ומרכזים אורתופדיים, מדרסים יקרים יותר ישפרו את היציבה שלכם פלאים, ויאפשרו לכם לחוות ירידה משמעותית ברמת הכאב המדווחת. בדיקת כף רגל והתאמת מדרסים חשובה לא פחות מאיכות המדרסים, ותגלה פעמים רבות את האיכויות המדויקות שהמדרסים שלכם צריכים לכלול על מנת להתאים לרגליים שלכם בצורה הנכונה והטובה ביותר.
 
 
הקבוצות הזקוקות לבדיקת כף רגל והתאמת מדרסים - מרכז הפיזיותרפיה
 
 

למי מתאימה בדיקת כף רגל והתאמת מדרסים

 
 
 
  1. הקבוצה הראשונה היא קבוצת מניעה, ובה אנשים בעלי סיכון גבוה להיווצרות של בעיות אורטופדיות כמו חיילים קרביים, ספורטאים, או אנשים שעוסקים בספורט אתגרי או טיולים בהרים.
  2. עם הקבוצה השנייה נמנים אנשים שסובלים מכאבי גב או כפות רגליים ומעוניינים להתאים מדרסים אורטופדיים שיפתרו להם את הבעיה. הסוג הנוסף של אנשים שמתאימה להם בדיקת כף רגל והתאמת מדרסים הם אנשים בעלי צורה לא סטנדרטית של כף הרגל, כמו בעלי בעיה אורטופדית של פלטפוס או אולפוס.

קבוצות אלו ידועות כקבוצות בעלות סיכון גבוה יותר להיווצרות בעיות גב ומפרקים כתוצאה מהצורה הלא שגרתית של כף הרגל שלהם.
 
 
 
בניית מדרס - מרכז הפיזיותרפיה
 
 
 
 

האם נעדיף מדרסים בהכנה אישית או מוכנים בסדרת ייצור

 
בחלק מהמקרים תקבלו המלצה מקופות החולים או מרופאים כאלה ואחרים על מדרסים מוכנים מראש. זה נכון שקיימות מספר חברות בשוק המספקות מוצרים איכותיים לספיגת זעזועים שמתאימים בצורה סטנדרטית לכף רגל סטנדרטית, אך במקרים חמורים ומורכבים יותר, יש להתאים את המדרסים שאתם לובשים ומשתמשים בהם בצורה פרטנית וספציפית לכף הרגל שלכם, ולבעיה הספציפית שבה תרצו לטפל.

מדרסים בהתאמה אישית מיוצרים לאחר קריאת כף הרגל שלכם בצורה טובה ומדויקת, ונוצרים באמצעות תבניות גבס מיוחדות שמטרתן היא ליצור מדרס המתאים לכם כמו כפפה ליד.
 
 
אולי גם אתם בעלי סיכון גבוה יותר להיווצרות בעיות גב ומפרקים - מרכז הפיזיותרפיה
 
 
 
מדרסים - מרכז הפיזיותרפיה
 
 
 
 
לקביעת פגישת ייעוץ והתאמה של המדרס הנכון ביותר עבורכם,
צרו קשר כבר עכשיו עם מרכז הפיזיותרפיה ירושלים באמצעות מספר הטלפון
072-3225662